• 0850 220 11 53

  Doğal Ahşap Kütükte Ficus Ginseng Bonsai

  Kod: CH3599
  300,00 TL (KDV Dahil)

  HEMEN SİPARİŞ VER

  ÜRÜN DETAYLARI

   Ficus Ging Seng Bonsai : 1 Adet
  Bulunduğu ortama dekoratif bir hava katan Bonsai bitkisi, bodur ağaç görünümü ve yeşil yaprakları ile sevdiklerinizin evini veya ofisini süsleyecek.
   
  Eski dönemlerde Mısır`da yetiştirilmeye başlanan ficus bonsai, yaşam döngülerini simgeler. Doğum ve gelişimi ifade eden ficus bonsai, güçlü bir felsefeye sahiptir.
  Doğum kutlaması, doğum günü gibi özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için bu ürünü tercih edebilirsiniz.
  Bonsailer boyut itibariyle küçük olsalar da normal bir ağaçtan genetik olarak farkları yoktur. Bu nedenle doğal kütük saksısının içindeki bu bitki oldukça dikkat çekici ve güzeldir.
  Ürün İçeriği: 1 adet ficus bonsai
  Ürün Ölçüleri: Yaklaşık olarak 25 cm uzunluk
  Bakım Talimatı: Bonsai Bakımı: Bonsai bitkisini direkt güneş almayan aydınlık bir yerde ve toprağı hafif nemli olacak şekilde muhafaza etmeniz gerekir. Gelişiminde en önemli etken sulamadır. Saksının her yeri eşit miktarda oda sıcaklığındaki su ile sulanmalı ve toprak suyu emdiğinde sulama kesilmelidir. Bulunduğu ortam 12 derece altında olmamalıdır.
  Not: Stok durumuna göre aynı bitki familyasının farklı türleri, farklı renkleri ve boyutları kullanılabilir. Ficus bonsailer aşılama sırasında kök kısım ve dal olarak birleştirilmektedir. Kök üzerine dal konularak aşılanır . Aşının tutması yeşil yaprakların çıkmasıyla son bulur. Bu aşamadan sonra sarılmış olan kısım açılabilir.