• 05323490333 - 08503049375

  Gold Kareli Vazoda Para Ağacı Pachira

  Kod: CH3749
  269,00 TL (KDV Dahil)

  HEMEN SİPARİŞ VER

  ÜRÜN DETAYLARI

   Shui felsefesinde yaşam alanlarına şans ve para getirdiğine inanılan Para Ağacı Pachira, özel tasarlanmış gold kareli vazoda sizler için sunuluyor. Latince ismi "Crassula Ovata" olan Para Ağacı, dünyanın birçok ülkesinde iç mekan bitkisi olarak kullanılan bir bitkidir. Bu güzel bitki "Para Ağacı, Para Bitkisi, Şans Çiçeği, Yeşim Çiçeği, Bereket Ağacı" gibi farklı isimlerle bilinmekte ve yeşil, ince yaprakları ile oldukça hoş bir görüntü sunmaktadır. Çiçekvehediye üzerinden kendiniz veya sevdikleriniz için bu ürünü sipariş edebilir, yaşam alanlarına şanslı bir dokunuş yapabilirsiniz. 
  • Özellikle Asya`da bolluk, bereket, şans, uğur ve para getirdiğine inanılan bir bitki. Feng Shui`ye göre evinde Crassula bitkisi olan kişinin yolları berekete ve şansa çıkar, bitkinin toprağına bozuk para koymak ise hane sahibine para ve bereket getirir.
  • Para ağacının tepesinde şanslı sayılan 5 loblu yapraklar vardır bu yapraklar mutluluk ve iyi şansı yakalayan yeşil ellere benzer ve beş elementi temsil eder.
  • Sevdiklerinize para ağacı çiçeğini alıp ufak bir not ile de hikayesini anlatarak onun hayatınızda olduğu için ne kadar şanslı olduğunuz anlatan bir ufak not yazarak sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz. Çiçek almak onu ne kadar çok sevdiğinizi gösteren bir hediye olacaktır. Ummadığı an da kapıyı çalan bu sürpriz ile sevdikleriniz mutlu olacak ve günü muhteşem geçecektir.

  Bakım Talimatları: Para Ağacı sıcak ortamları seven bir bitkidir. Bu yüzden güneş gören bir yerde konumlanmalıdır. Fakat özellikle sıcak mevsimlerde direkt olarak güneş ışığına maruz kalmamasına dikkat edilmelidir. Yaz dönemlerinde haftada iki, soğuk dönemlerde ise haftada bir kez sulamanız bu bitki için yeterli olacaktır.