• 0850 220 11 53

  Paşabahçe Cam Fanusta 2 Dal Beyaz Orkide Çiçeği ve Kalp kutu Çikolata

  Kod: CH3367
  900,00 TL (KDV Dahil)

  HEMEN SİPARİŞ VER

  ÜRÜN DETAYLARI

   
  Saksı Phalanopsis Beyaz Çiftli : 1 Adet ve kalp kutuda çikolata
   

   

  Sevdiğiniz kadına özel günlerde ya da hiçbir neden yokken defalarca çiçek gönderdiyseniz ve artık daha özel bir şey arıyorum diyorsanız, sizin için bir önerimiz var. Masum duygularınızı dile getirmeniz ve ona zerafetini hatırlatmatmanız için Cam Fanusta 2 Dal Beyaz Orkide ve klap kutuda çikolata tam size göre bir seçim olabilir!

  • Canlı ve zarif çiçekleri ile sonsuza kadar dayanabilir ve uzun ömürlü, anlamlı bir aranjman hediye etme fırsatı sunar.
  • Genel olarak iç mekan bitkilerini tutmak sağlığınız için faydalıdır, ancak orkideler özellikle faydalıdır. Karbondioksiti emer ve oksijeni tekrar havaya aktarırlar. Yatak odanızdaki havayı temizlemeye yardımcı olabilir ve stres atmanızı sağlar.
  • Sevdiklerinize orkide hediye ederek birçok duygu ve düşünceyi iletebilir, yüzlerinde gülümseme oluşturacak bir armağanla günlerini renklendirebilirsiniz.

  Not: Aranjmanda yer alan çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir.