• 0850 220 11 53

  Premium Kutuda Kırmızı Beyaz Güller

  Kod: CH3936
  379,00 TL (KDV Dahil)

  HEMEN SİPARİŞ VER

  ÜRÜN DETAYLARI

  Kırmızı Gül : 5 Adet  Beyaz Gül : 4 Adet
   

   

  O’na söyleyemediğiniz kelimeleri bir kutuya doldurup verdiğinizi düşünün... Hayalinizdeki kutuyu dolduramıyorsanız bu şık sizin adınıza konuaşacak, çünkü her ikisinin içinde de aşk var! Duygularınızı paylaştığınız kişi, şık tasarımı sayesinde mesajınızı iletecek bu aranjmanı görünce büyülenecek ve hediyeniz hep unutulmaz olacak!

  • Sevginin ve tutkunun göstergesi olan kırmızı güller, ve Beyaz Güller özel kutusunda sevdiklerinize layık bir hediye oluşturuyor.
  • Taptaze güllerle harmanlanan bu aranjman, hem romantizmin hem de gülümsemenin sembolü.
  • Sevenler ve sevilenler bazen özel günlerde kendilerinin anılmasını isterler. Doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı, bayramlar, tanıştığınız ilk an veya tanıştığınız ilk yer, sözlendiğiniz, nişanlandığınız veya evlendiğiniz evlilik yıldönümü gibi vs. günlerde sevdiğiniz kişiye göndereceğiniz gül sayısı 9 olmalıdır. 9 gül, "sonsuza kadar birbirimizi seveceğiz" anlamını taşımaktadır.

  Ürün Ölçüleri: 24 x 17 cm.

  Not: Aranjmanda yer alan çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir.