• 0850 220 11 53

  ViaBonte-Before Dawn

  Kod: CH4259
  300,00 TL (KDV Dahil)

  HEMEN SİPARİŞ VER

  ÜRÜN DETAYLARI

   
  Beyaz Lilyum : 8 Adet
   

   

  Ürün İsmi: ViaBonte-Before Dawn

  Lilyum ve lavantaların mor luna ile yarattığı ahenk, gün doğumunu bir bukete dönüştürüyor! Her bakışta içinizi ısıtacak bu aranjmanı tüm özel günlerde hediye olarak ya da sıradan günleri renklendirecek bir jest olarak sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Cam fanus vazosu ve özel tasarım buketiyle Before Dawn, yalnızca boş vazoları süslemekle kalmaz, başlı başına bir aksesuar olarak bulunduğu ortama stil katar! Sevdiklerinizin mutluluğun kaynağı olmak, onları gülümsetmek için siz de hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz!

  Bitki için Bakım Önerisi: Çiçekleri yerleştirdiğiniz vazodaki suyu iki günde bir değiştirerek bitkinin daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bitkinin suyunu değiştirirken bitki saplarını verevine keserek sapların çürüyen kısımlarını temizleyebilirsiniz.

  Not: ViaBonte-Before Dawn içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler, doğru bakım yapıldığında 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır. Ayrıca aranjmanda yer alan çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir.